Debata ekspercka podczas Targów Pracy i Kariery
29 marca 2023

Powróćmy jeszcze do Targów Pracy i Kariery - YOUR FUTURE, które odbyły się 23 marca 2023 r. Jednym z elementów wydarzenia była debata poruszająca dwa tematy „Sektor nowoczesnych usług dla biznesu – możliwości rozwoju zawodowego” oraz „Szkolnictwo branżowe – stereotypy a rzeczywistość”. W debacie wzięli udział przedstawiciele:

• Partner Targów Pracy i Kariery - YOUR FUTURE:  Miasto Bydgoszcz oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego reprezentowana przez dr. Macieja Góreckiego

• Sponsor wydarzenia: PUH „Chemirol” sp. z o. o., reprezentowany przez p. dr Alicję Malewicz – Pełczyńską

• Technikum Mundurowe w Toruniu reprezentowane przez p.Magdalenę Niżnik

• Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników reprezentowany przez p. Katarzynę Machałowską.

Panel poprowadził dr Tomasz Marcysiak - socjolog, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy.

Posłuchajmy jakie możliwości ma młodzież przy planowaniu swojej ścieżki kariery.