O nas

Biuro Karier Politechniki Bydgoskiej wspiera studentów oraz absolwentów wszystkich typów studiów na Politechnice Bydgoskiej w wejściu na rynek pracy i rozwoju kariery zawodowej.

• Prowadzimy konsultacje doradcze umożliwiające wybór ścieżki zawodowej, albo podjęcie zmian w karierze.
  • Publikujemy oferty pracy, praktyk i staży na profilu facebook.com/biurokarier.pbs.
  • Informujemy o wydarzeniach, konkursach, ofertach, które kierowane są do studentów i absolwentów PBŚ lub dotyczą rozwoju kompetencji przydatnych na rynku pracy.
  • Organizujemy warsztaty dla studentów i absolwentów.
  • Współpracujemy z innymi biurami karier, urzędami pracy oraz instytucjami i organizacjami działającymi na rynku i dla rynku pracy.
  • Organizujemy Targi Pracy i Kariery na PBŚ dla studentów bydgoskich uczelni, uczniów szkół branżowych oraz osób poszukujących pracy w naszym regionie.
  • Wraz z Porozumieniem Bydgoskich Biur Karier, do którego należymy współtworzymy Targi Pracy Offerty.