TARGI PRACY OFFERTY 2022
19 października 2022

Targi Pracy Offerty to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w województwie kujawsko-pomorskim. Od 2007 roku organizatorem spotkań jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, skupiające przedstawicieli 6 uczelni wyższych: Collegium Medicum UMK, Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, Politechniki Bydgoskiej, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Wyższej Szkoły Bankowej i Wyższej Szkoły Gospodarki. Projekt jest jedynym tego typu eventem organizowanym przez największe – publiczne i niepubliczne uczelnie działające w Bydgoszczy – co od lat czyni go unikalnym na skalę regionu.

Tegoroczna edycja odbyła się w formule hybrydowej – 20 października 2022 r. stacjonarnie, w HSW Immobile Łuczniczka i 21 października 2022 r. zdalnie na platformie targów pracy.

Tegorocznej edycji Targów Pracy towarzyszyło wydarzenie pod hasłem Kariera 4.0, adresowane do osób zamierzających rozwijać swoją ścieżkę zawodową w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Partnerem Głównym tych działań było Miasto Bydgoszcz oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Drugi dzień Targów Pracy Offerty w formule online minął pod hasłem rekrutacyjnych spotkań z firmami oraz warsztatów, wśród których nie zabrakło także tych poświęconych rozwojowi kariery w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.