III Dzień Strefy na Politechnice Bydgoskiej
08 października 2024

Zapraszamy wszystkich studentów 16 października 2024 r. od godz. 10:00 -13:00 do budynku A na wydarzenie - III Dzień Strefy na Politechnice Bydgoskiej.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertami pracy, staży i praktyk firm działających w ramach Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Tego dnia na Politechnice Bydgoskiej pojawią się:

• Colian sp. z o.o.
  • Holcim Polska
  • PHZ SM LACPOL Sp. z o.o.
  • MMP Neupack Polska Sp. z o.o.
  • Sohbi Craft Poland, Sp. z o.o.
  • TELE-FONIKA Kable S.A.
  • Unilever Polska S.A.

Oprócz wymienionych firm będą z nami Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy, Komenda Wojewódzka Policji, a także doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

Organizatorzy wydarzenia : Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Biuro Karier Politechniki Bydgoskiej.

Tego dnia odbywać się będą także Inżynieralia Politechniki Bydgoskiej na Wydziale Zarządzania Politechniki Bydgoskiej.

Widzimy się 16 października (środa) w bud. A – holl główny godz. 10:00 – 13:00