Targi Pracy i Kariery YOUR FUTURE 2023
24 marca 2023

Za nami XVII edycja Targów Pracy i Kariery – YOUR FUTURE 2023.

Serdeczne podziękowania składamy naszym Sponsorom Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz P.H.U. "Chemirol" sp. z o.o., Partnerom miastu Bydgoszcz i Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Patronatom, dzięki którym dotarliśmy z informacją do szerszej rzeszy zainteresowanych targami.

Wielkie DZIĘKUJEMY kierujemy do Wystawców, którzy zaufali nam i przyjęli zaproszenie na nasze wydarzenie. DZIĘKUJEMY uczestnikom debaty, studentom, uczniom szkół branżowych i wszystkim odwiedzającym za tak liczne przybycie.

Podziękowania dla pracowników Politechniki Bydgoskiej z Działu Logistyki i Zarządzania Obiektami, Zespołu Infrastruktury Elektroenergetycznej oraz Działu Informacji i Promocji. Bardzo ważną rolę również odegrali przed i podczas eventu nasi Wolontariusze.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM!!! Bez Was Targi Pracy i Kariery – YOUR FUTURE 2023 by się nie odbyły.